Lumanare parfumata Aroma Home, Iris si Trandafir alb, 115g
Lumanarea parfumata Iris si Trandafir alb, gama Basic, transforma orice spatiu intr-un colt relaxant si rafinat, care aduce in casa prospetimea unei gradini fermecate.
Aroma sa florala si usor fructata imbina notele dulci de mandarina cu romantismul iasomiei si eleganta irisului, creand o experienta olfactiva rafinata.
Aceasta lumanare este alegerea ideala pentru a adauga un strop de magie in serile linistite sau in momentele speciale alaturi de prieteni sau familie.
Structura parfumului:
Note de varf: mar verde, iarba proaspat taiata, mandarina
Note de mijloc: iasomie, trandafir alb
Note de baza: iris, acord marin, mosc
Caracteristici principale:
Greutate ceara: 115g
Ceara: parafina
Fitil din bumbac
Timp minim de ardere recomandat: 2 ore
Timp de ardere: aprox. 25 de ore
Aroma florala proaspata, inspirata din natura
Un detaliu simplu care creeaza o atmosfera perfecta, lumanarea parfumata Iris si Trandafir alb, transforma fiecare zi intr-un moment de poveste.
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Lumanare |
| Forma/Textura: | Solid |
| Parfum: | Trandafir alb, Iris |
| Cantitate: | 115 g |
| Material: | Parafina |
| Timp ardere: | 25 h |
| Culoare: | Transparent |
| Inaltime: | 9 cm |
| Diametru: | 8 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Lumanare parfumata Iris si Trandafir alb |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


