Lumanare parfumata Aroma Home, Lacramioare si Sare de mare, 115g
Lumanarea parfumata Lacramioare si Sare de mare, din gama Basic, aduce in locuinta ta senzatia relaxanta a vacantei la mare, chiar si intr-o seara rece de iarna.
Combinatia de pepene verde zemos, lacramioare delicate si note de flori salbatice aduce in orice spatiu vitalitate si armonie.
Parfumul sau unic combina prospetimea brizei marine cu romantismul floral si caldura notelor lemnoase, oferind o experienta olfactiva unica. Perfecta pentru seri relaxante sau momente de buna dispozitie alaturi de cei dragi, creeaza o atmosfera revigoranta si energizanta.
Structura parfumului:
Note de varf: acorduri marine, frunze verzi, mar verde
Note de mijloc: lacramioare, trandafir, pepene verde
Note de baza: lemn de santal, floare de portocal, mosc
Caracteristici principale:
Greutate ceara: 115g
Ceara: parafina
Fitil din bumbac
Timp minim de ardere recomandat: 2 ore
Timp de ardere: aprox. 25 de ore
Aroma marina-florala, cu accente fructate
Cufunda-te in bratele oceanului calm si lasa prospetimea notelor marine sa-ti invaluie simturile cu lumanarea Lacramioare si Sare de mare.
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Lumanare |
| Forma/Textura: | Solid |
| Parfum: | Sare de mare, Lacramioare |
| Cantitate: | 115 g |
| Material: | Parafina |
| Timp ardere: | 25 h |
| Culoare: | Transparent |
| Inaltime: | 6 cm |
| Diametru: | 9 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Lumanare parfumata, Lacramioare si Sare de mare |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


