Lumanare parfumata Aroma Home, Patchouli si Cedarwood, 115g
Lumanarea parfumata Patchouli si Cedarwood aduce magia Orientului direct la tine acasa.
Combinatia selecta dintre puterea lemnului de cedru, notele patrunzatoare de anason si prospetimea mentei se impleteste cu dulcea vanilie si pepene verde, formand un parfum subtil, dar sofisticat.
Structura parfumului:
Note de varf: menta, pepene verde, anason
Note de mijloc: patchouli, lemn de cedru, acorduri marine
Note de baza: mosc, vanilie
Caracteristici principale:
Greutate ceara: 115g
Ceara: parafina
Fitil din bumbac
Timp minim de ardere recomandat: 2 ore
Timp de ardere: aprox. 25 de ore
Arome orientale, cu note de menta, anason, patchouli si vanilie
Aceasta lumanare creeaza o atmosfera calda si eleganta, perfecta pentru seri linistite, cine cu familia sau prietenii sau momente de relaxare dupa o zi intensa.
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Lumanare |
| Forma/Textura: | Solid |
| Parfum: | Lemn de cedru, Patchouli |
| Cantitate: | 115 g |
| Material: | Parafina |
| Timp ardere: | 25 h |
| Culoare: | Transparent |
| Inaltime: | 9 cm |
| Diametru: | 8 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Lumanare parfumata Patchouli si Cedarwood |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


