Lumanare parfumata Aroma Home, Pepene galben si Para, 115g
Lumanarea parfumata Pepene galben si Para, gama Basic, aduce bucuria si prospetimea verii.
Combinatia energizanta dintre bergamota si para coapta este echilibrata de dulceata suculenta a pepenelui galben, rezultand un parfum fructat, proaspat si revigorant.
Aceasta lumanare este perfecta pentru living, dormitor sau seri relaxante, transformand locuinta intr-o adevarata gradina de vara, chiar si in mijlocul orasului.
Structura parfumului:
Note de varf: pepene, bergamota
Note de mijloc: floare de piersic, para
Note de baza: mosc
Caracteristici principale:
Greutate ceara: 115g
Ceara: parafina
Fitil din bumbac
Timp minim de ardere recomandat: 2 ore
Timp de ardere: aprox. 25 de ore
Aroma fructata, proaspata si revigoranta
Lumanarea Pepene galben si Para pentru un sfarsit de zi intr-o nota fructata si revigoranta.
Nr. UFI: 7770-F0PR-K00X-D634
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Lumanare |
| Forma/Textura: | Solid |
| Parfum: | Para, Pepene galben |
| Cantitate: | 115 g |
| Material: | Parafina |
| Timp ardere: | 25 h |
| Culoare: | Transparent |
| Inaltime: | 9 cm |
| Diametru: | 8 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Lumanare parfumata Pepene galben si Para |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


