Lumanare parfumata Aroma Home, Rubarba, gama Unique Fragrances, 115g
Lumanarea parfumata Rubarba, din gama Unique Fragrances, cucereste cu prospetimea ei autentica. Aromele proaspete de rubarba, grapefruit si portocale, completate de note suculente de pomelo si accentele dulci gurmande aduc aminte de natura si simplitate.
Aceasta lumanare evoca un parfum care aminteste de amintirea vacantelor si a diminetilor racoroase de vara, perfecta pentru a transforma locuinta intr-un spatiu plin de energie si armonie.
Structura parfumului:
Note de varf: grapefruit, portocala, frunze verzi
Note de mijloc: rubarba, arome picante
Note de baza: fructe rosii, gurmand
Caracteristici principale:
Greutate: 115 g
Ceara naturala de palmier
Fitil din bumbac – ardere uniforma
Timp de ardere: aprox. 13 ore
Timp minim de ardere recomandat: 2 ore
Nu produce fum si nu lasa funingine in timpul arderii
Aspect elegant – efect vizual de inghet
Efecte benefice pentru sanatate si dispozitie – ionizeaza aerul in timpul arderii
Aroma racoritoare, fructata, de rubarba cu note de grapefruit
Lumanarea Rubarba, gama Unique Fragrances aduce in casa ta prospetimea naturala a rubarbei si dulceata fructelor de vara, un parfum unic si revigorant.
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Lumanare |
| Forma/Textura: | Solid |
| Parfum: | Rubarba |
| Cantitate: | 115 g |
| Material: | Ceara de palmier |
| Timp ardere: | 13 h |
| Culoare: | Transparent |
| Inaltime: | 9 cm |
| Diametru: | 8 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Lumanare parfumata Rubarba |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


