Lumanarea parfumata Winter House, gama Xmass, te poarta cu parfumul ei intr-un weekend de iarna intr-o mica cabana acoperita de zapada, departe de agitatia orasului.
Aromele de cacao, nuci coapte si vanilie iti amintesc cu drag de Craciun, creand o atmosfera calda si confortabila.
Aceasta lumanare este o alegere ideala pentru serile reci de iarna, cand iti doresti o incapere primitoare si plina de magie.
Structura parfumului:
Note de varf: cacao, alune prajite, bigarane
Note de mijloc: maderal, frangipani
Note de baza: zahar vanilat, cafea Arabica, note de paine calda
Caracteristici principale:
Greutate ceara: 160 g
Timp de ardere: aprox. 35 de ore
Timp minim de ardere recomandat: 2 ore
Fitil din bumbac
Ceara parafina
Aroma intensa, cu note gurmande si festive
Lumanarea Winter House este o alegere potrivita pentru a aduce spiritul sarbatorilor in casa ta, oferind o atmosfera primitoare si reconfortanta, care completeaza perfect decorul de iarna.
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Lumanare |
| Forma/Textura: | Solid |
| Parfum: | Frangipani, Cacao |
| Cantitate: | 160 g |
| Material: | Parafina |
| Timp ardere: | 35 h |
| Culoare: | Transparent |
| Inaltime: | 10 cm |
| Diametru: | 8 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Lumanare parfumata Winter House |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


