Odorizant de camera cu betisoare Nefel, Curmale & Rodie, 480ml
Odorizantul de camera cu betisoare Nefel Date & Pomegranate imbina dulceata fructelor cu accente balsamice si tonuri orientale, pentru un parfum cald si sofisticat, cu prezenta memorabila. Difuzarea graduala asigura un miros delicat, dar de lunga durata, potrivit pentru interioare care cauta un plus de personalitate.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: orientala
Inpresie generala: cald, fructat-oriental, intens si catifelat
Fructat: curmale, rodie, portocala amara – senzatie suculenta, intre dulce si proaspat
Balsamic-aromatic: eucalipt, anason stelat – contrast stimulativ, cu nuanta purificatoare
Floral exotic: ylang ylang, trandafir bulgaresc – armonie florala cu eleganta si profunzime
Acorduri lemnoase si dulci: cedru, patchouli, vanilie – urma calda si invaluitoare
Caracteristici principale:
Tip produs: odorizant de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Curmale & Rodie
Cantitate: 480 ml
Betisoare din celuloza – difuzare constanta, fara a necesita intoarcere
Persistenta: pana la 3 luni (in functie de temperatura si umiditatea din incapere)
Recomandat pentru: living, hol, birou, receptie, lounge, spatii comerciale si zone comune
Nefel Date & Pomegranate lasa in aer o amprenta orientala, fructata si eleganta, care incalzeste atmosfera si completeaza discret orice spatiu.
UFI: KF76-80K9-G00H-0FHJ
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Cantitate: | 480 ml |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Greutate: | 500 g |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Nefel Date & Pomegranate, 480ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


