Odorizant de camera cu betisoare Nefel, Tutun & Whisky, 480ml
Odorizantul de camera cu betisoare Nefel Tobacco & Whisky are o semnatura lemnoasa, condimentata si usor afumata, cu mult caracter, potrivita pentru interioare care cauta un parfum intens, sofisticat si memorabil. Difuzarea graduala asigura un miros delicat, dar de lunga durata, care completeaza discret atmosfera.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: lemnoasa
Impresie generala: intens, condimentat, elegant, cu accente afumate
Condimentat-aromatic: tamaie, piper negru, scortisoara, cardamom – personalitate si profunzime
Accente vibrante: ghimbir – efect energizant, usor sclipitor
Semnatura: tutun, whisky – caracter matur, rafinat, atemporal
Acorduri calde: tonka – rotunjire si senzatie catifelata
Caracteristici principale:
Tip produs: odorizant de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Tutun & Whisky
Cantitate: 480 ml
Betisoare din celuloza – difuzare constanta, fara a necesita intoarcere
Persistenta: pana la 3 luni (in functie de temperatura si umiditatea din incapere)
Recomandat pentru: living, birouri, receptii, lounge, baruri, spatii comerciale si zone comune
Nefel Tobacco & Whisky lasa in aer o amprenta lemnoasa si sofisticata, unde notele de tutun si whisky se imbina cu condimentele pentru un ambient cu stil.
UFI: EM76-80Y3-300H-A4PP
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Cantitate: | 480 ml |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Greutate: | 500 g |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Nefel Tobacco & Whisky, 480ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


