Odorizant de camera cu betisoare Aroma Home, Iris si Trandafir Alb, 50ml
Difuzorul de parfum cu betisoare Iris si Trandafir Alb din gama Basic transforma orice spatiu intr-o gradina fermecata, plina de arome florale si note proaspete. Combinatia de iasomie romantica, iris elegant si mandarina dulce creeaza o atmosfera relaxanta si primitoare, admirata de familie si invitati.
Structura parfumului:
Note de varf: mar verde, iarba proaspat taiata, mandarina
Note de mijloc: iasomie, trandafir alb
Note de baza: iris, acord marin, mosc
Caracteristici principale:
Difuzor parfum cu betisoare, 50ml
Betisoare din celuloza – absorb foarte bine parfumul, fara a necesita intoarcere
Durata parfumare: aprox. 2 saptamani (in functie de temperatura si umiditate)
Intensitate reglabila prin numarul de betisoare utilizate
Un odorizant floral si proaspat, ideal pentru a aduce rafinament si energie pozitiva in locuinta sau spatii de relaxare.
Nr. UFI: XE33-A0U6-U003-PVJ5
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Trandafir alb, Iris |
| Cantitate: | 50 ml |
| Culoare: | Transparent |
| Lungime: | 6 cm |
| Latime: | 6 cm |
| Inaltime: | 20 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Iris si Trandafir Alb |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


