Odorizant de camera cu betisoare Aroma Home, Lacramioare si Sare de mare, 50ml
Difuzorul de parfum cu betisoare Lacramioare si Sare de mare din gama Basic aduce prospetimea oceanului si delicatetea naturii inflorite direct in caminul tau. Notele marine racoritoare se imbina cu lacramioarele si pepenele verde, oferind o atmosfera relaxanta, luminoasa si plina de energie pozitiva.
Structura parfumului:
Note de varf: acorduri marine, frunze verzi, mar verde
Note de mijloc: lacramioare, trandafir, pepene verde
Note de baza: lemn de santal, floare de portocal, mosc
Caracteristici principale:
Difuzor parfum cu betisoare, 50 ml
Betisoare din celuloza – absorb foarte bine parfumul, fara a necesita intoarcere
Durata parfumare: aprox. 2 saptamani (in functie de temperatura si umiditate)
Intensitate reglabila prin numarul de betisoare utilizate
Un odorizant marin-floral, ideal pentru a recrea senzatia unei seri pe malul marii, invaluite de prospetime si eleganta.
Nr. UFI: J313-P06G-J00R-TNTE
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Sare de mare, Lacramioare |
| Cantitate: | 50 ml |
| Culoare: | Transparent |
| Lungime: | 6 cm |
| Latime: | 6 cm |
| Inaltime: | 20 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Lacramioare si Sare de mare |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


