Odorizant de camera cu betisoare Aroma Home, Pepene galben si Para, 50ml
Difuzorul de parfum cu betisoare Pepene galben si Para din gama Basic aduce prospetimea si energia verii in orice spatiu, cu o combinatie fructata ce imbina bergamota vibranta, para zemoasa si pepene dulce. Aroma sa proaspata si luminoasa creeaza o atmosfera revigoranta, perfecta pentru living, dormitor sau birou.
Structura parfumului:
Note de varf: pepene, bergamota
Note de mijloc: floare de piersic, para
Note de baza: mosc
Caracteristici principale:
Difuzor parfum cu betisoare, 50 ml
Betisoare din celuloza – absorb foarte bine parfumul, fara a necesita intoarcere
Durata parfumare: aprox. 2 saptamani (in functie de temperatura si umiditate)
Intensitate reglabila prin numarul de betisoare utilizate
Un odorizant fructat si luminos, ideal pentru a aduce energie pozitiva si prospetime naturala in spatiul tau.
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Para, Pepene galben |
| Cantitate: | 50 ml |
| Culoare: | Transparent |
| Lungime: | 6 cm |
| Latime: | 6 cm |
| Inaltime: | 20 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Pepene galben si Para |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


