Odorizant de camera cu betisoare Aroma Home, White Blossom, gama Wild, 100ml
Redescopera prospetimea naturii cu White Blossom, un difuzor de parfum cu betisoare elegant din gama Wild, ce umple spatiul cu o aroma florala pura si relaxanta.
Combinatia delicata de iasomie alba, floare de portocal si accente subtile de piper roz, sustinuta de note lemnoase sofisticate, creeaza o atmosfera senina si revitalizanta.
Difuzorul contine 100ml de parfum si betisoare din celuloza, care nu necesita intoarcere, oferind o dispersie constanta a aromei timp de aproximativ 4 saptamani, in functie de temparatura si umiditatea incaperii.
Structura parfumului:
Note de varf: ylang, piper roz
Note de mijloc: floare de portocal, iasomie
Note de baza: lemn de santal, lemn de casmir, paciuli, mosc alb
Caracteristici principale:
Capacitate: 100ml
Durata de parfumare: aprox. 4 saptamani
Betisoare din celuloza – nu necesita intoarcere
Aroma delicata si eleganta, perfecta pentru orice spatiu
Parte din gama Wild, White Blossom iti ofera o evadare senzoriala in mijlocul naturii florale – un parfum luminos si echilibrat.
Nr. UFI: S9E3-J06V-2001-R4JK
| Brand: | Aroma Home |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Flori de portocal, Ylang Ylang, Lemn de santal |
| Cantitate: | 100 ml |
| Culoare: | Multicolor |
| Lungime: | 6 cm |
| Latime: | 6 cm |
| Inaltime: | 21 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare White Blossom |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


