Odorizant de camera cu betisoare Nefel, Gardenie & Portocala dulce, 480ml
Odorizantul de camera cu betisoare Nefel Gardenia & Sweet Orange creeaza un parfum proaspat si rafinat, cu un aer usor vintage, in care dulceata citricelor se imbina cu eleganta florilor albe. Difuzarea graduala asigura un miros delicat, dar persistent, potrivit pentru spatii care au nevoie de un plus de farmec.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: citrica
Impresie generala: luminos, floral-citric, elegant
Accente citrice: portocala dulce – prospetime si dulceata echilibrata
Floral alb: gardenie, lacramioare – delicatete si rafinament, fara a fi greoi
Acorduri calde: vanilie, ambra – profunzime si o amprenta catifelata
Caracteristici principale:
Tip produs: odorizant de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Gardenie & Portocala dulce
Cantitate: 480 ml
Betisoare din celuloza – difuzare constanta, fara a necesita intoarcere
Persistenta: pana la 3 luni (in functie de temperatura si umiditatea din incapere)
Recomandat pentru: living, hol, birou, receptie, spatii comerciale si zone comune
Nefel Gardenia & Sweet Orange completeaza discret interiorul cu o prospetime citrica si o eleganta florala care se simte natural, de la intrare.
UFI: 4YQ6-V0H4-X003-Q807
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Citrice |
| Cantitate: | 480 ml |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Nefel Gardenia & Sweet Orange, 480ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


