Odorizant de camera cu betisoare Nefel, Oud si Piele intoarsa, 480ml
Odorizantul de camera cu betisoare Nefel Oud & Suede contureaza un parfum profund si sofisticat, cu tonuri lemnoase si de piele, potrivit pentru interioare care mizeaza pe eleganta atemporala. Difuzarea graduala asigura o prezenta delicata, dar persistenta, care completeaza discret atmosfera.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: lemnoasa
Impresie generala: elegant, intens, catifelat
Accente vibrante: piper roz, davana – start luminos, cu personalitate
Acorduri calde si aromatice: oud, ambra, rozmarin, patchouli – profunzime si echilibru rafinat
Lemnos-pielarie: lemn pretios, piele – structura si urma persistenta, cu efect velurat
Caracteristici principale:
Tip produs: odorizant de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Oud & Piele intoarsa
Cantitate: 480 ml
Betisoare din celuloza – difuzare constanta, fara a necesita intoarcere
Persistenta: pana la 3 luni (in functie de temperatura si umiditatea din incapere)
Recomandat pentru: living, birouri, receptii, lounge, spatii comerciale si zone comune
Nefel Oud & Suede lasa in aer o semnatura olfactiva sobra si rafinata, unde lemnul pretios si pielea dau caracter spatiului.
UFI: P2R6-D06J-700K-DKK9
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Lemnos |
| Cantitate: | 480 ml |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Nefel Oud & Suede, 480ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


