Odorizant de camera cu betisoare Nefel, Vanilie & Iasomie, 480ml
Odorizantul de camera cu betisoare Nefel Vanilla & Jasmine combina rafinamentul florilor albe cu vanilia calda si un accent citric energizant, pentru un ambient luminos si primitor. Difuzarea graduala asigura un parfum delicat, dar persistent, potrivit atat pentru acasa, cat si pentru spatii de tip receptie.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: floral
Impresie generala: elegant, cald, optimist
Flori albe: iasomie, ylang ylang, neroli – finete si delicatete
Accente calde: vanilie si ambra – confort si profunzime
Accente proaspete: bergamota si portocala – energie si claritate
Caracteristici principale:
Tip produs: odorizant de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Vanilie & Iasomie
Cantitate: 480 ml
Betisoare din celuloza – difuzare constanta, fara a necesita intoarcere
Persistenta: pana la 3 luni (in functie de temperatura si umiditatea din incapere)
Intensitate reglabila prin numarul de betisoare utilizate
Recomandat pentru: living, hol, birou, receptie, spatii comerciale si zone comune
Nefel Vanilla & Jasmine lasa in urma o semnatura olfactiva curata si sofisticata, care completeaza discret orice interior.
UFI: CX76-90QP-A00G-YH0X
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Floral |
| Cantitate: | 480 ml |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Nefel Vanilla & Jasmine, 480ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


