Parfumul pentru rufe Nefel Lotus & Ylang Ylang aduce o explozie de prospetime luminoasa si exotica in fiecare spalare, oferind tesaturilor un miros sofisticat, proaspat si persistent. Creat pentru a transforma rutina zilnica intr-o experienta senzoriala premium, acest parfum infasoara hainele intr-un buchet floral rafinat, cu accente fructate si lemnoase perfect echilibrate.
Aroma se deschide cu note vibrante de lamaie, portocala dulce si mar verde, care confera un ton energizant si curat. In inima parfumului, floarea de lotus se imbina cu eleganta notelor de ylang ylang, iasomie si trandafir Taif, creand o armonie florala catifelata si invaluitoare. Baza calda de vanilie, tonka, ambra si lemn pretios completeaza parfumul cu profunzime si longevitate.
Structura parfumului:
floare de lotus, ylang ylang si trandafir – prospetime exotica si rafinament floral
lamaie si mar verde – energie vibranta, ton curat si revigorant
chihlimbar si boabe de tonka – caldura delicata, senzuala si persistenta
Mod de utilizare:
Pentru 4-5 kg de rufe, se recomanda 10ml de produs, turnat in compartimentul pentru balsam. Pentru un parfum mai intens, se poate creste doza la 20ml.
Compatibil cu toate tesaturile si tipurile de spalare (manuala sau automata).
Poate fi folosit impreuna cu balsam neparfumat
Parfumul pentru rufe Nefel Lotus & Ylang Ylang lasa rufele invaluite intr-o mireasma exotica, luminoasa si luxurianta, oferind o senzatie indelungata de prospetime si eleganta.
Nr. UFI: D9F6-R0T2-0003-WS4Q
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Parfum pentru rufe |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Lotus, Ylang Ylang |
| Tip rufe: | Colorate, Negre, Albe |
| Utilizare: | Rufe umede |
| Numar spalari: | 50 |
| Doza/spalare: | 10 ml |
| Cantitate: | 500 ml |
| Continut pachet: | 1x Parfum pentru rufe Nefel Lotus & Ylang Ylang, 500ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


