Odorizant de camera cu betisoare Nefel, Fructul Dragonului & Boabe de Tonka, 480ml
Odorizantul de camera cu betisoare Nefel Dragon Fruit & Tonka Bean aduce un parfum fructat, luminos si rafinat, unde dulceata fructelor exotice se imbina cu profunzimea calda a boabelor tonka si a vaniliei. Difuzarea graduala ofera o prezenta delicata, dar persistenta, potrivita pentru spatii care vor sa ramana memorabile.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: fructata
Impresie generala: energizant, elegant, usor cremos
Fructat-exotic: dragon fruit, piersica – senzatie suculenta si luminoasa
Accente citrice: portocala, bergamota – prospetime si dinamism
Floral fin: floare de mar, neroli, iasomie, trandafir – delicatete si echilibru
Accente de profunzime: vanilie, tonka, lemn de santal – catifelare si persistenta discreta
Caracteristici principale:
Tip produs: odorizanta de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Fructul Dragonului & Boabe de Tonka
Cantitate: 480 ml
Betisoare din celuloza – difuzare constanta, fara a necesita intoarcere
Persistenta: pana la 3 luni (in functie de temperatura si umiditatea din incapere)
Intensitate reglabila prin numarul de betisoare utilizate
Recomandat pentru: living, hol, birou, receptie, spatii comerciale si zone comune
Nefel Dragon Fruit & Tonka Bean lasa in aer o amprenta fructata si sofisticata, ideala pentru un ambient cald, primitor si plin de energie.
UFI: YS76-90AV-Q00G-NTUT
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Fructat |
| Cantitate: | 480 ml |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 40 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Difuzor parfum cu betisoare Nefel Dragon Fruit & Tonka Bean, 480ml |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


