Rezerva odorizant de camera cu betisoare Nefel, Curmale & Rodie, 1L
Rezerva Nefel Date & Pomegranate este destinata completarii periodice a difuzorului cu betisoare, pentru a mentine parfumul constant in spatiu. Profilul oriental-fructat imbina curmalele si rodiile cu accente balsamice si florale, conturand o atmosfera calda si sofisticata.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: orientala
Inpresie generala: cald, fructat-oriental, catifelat
Fructat: curmale, rodie, portocala amara
Balsamic-aromatic: eucalipt, anason stelat
Floral exotic: ylang ylang, trandafir bulgaresc
Acorduri calde: cedru, patchouli, vanilie
Caracteristici principale:
Tip produs: rezerva pentru odorizant de camera cu betisoare (nu include betisoare)
Brand: Nefel
Aroma: Curmale & Rodie
Cantitate: 1 L
Utilizare: pentru completarea periodica a sticlei difuzorului
Difuzare: graduala, pentru parfum constant in incapere
Nefel Date & Pomegranate completeaza discret spatiul cu un parfum oriental, fructat si elegant.
UFI: KF76-80K9-G00H-0FHJ
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Oriental |
| Cantitate: | 1 L |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 24 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Rezerva odorizant camera Nefel Date & Pomegranate, 1L |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


