Rezerva odorizant de camera cu betisoare Nefel, Fructul Dragonului & Boabe de Tonka, 1L
Rezerva Nefel Dragon Fruit & Tonka Bean este destinata completarii difuzorului cu betisoare, pentru continuitatea parfumului in spatiul interior. Compozitia fructata imbina fructul dragonului si piersica cu accente citrice, florale si acorduri calde de tonka, vanilie si lemn de santal.
Profil olfactiv:
Familie olfactiva: fructata
Impresie generala: energizant, elegant, usor cremos
Fructat-exotic: fructul dragonului, piersica
Accente citrice: portocala, bergamota
Floral fin: floare de mar, neroli, iasomie, trandafir
Acorduri calde: vanilie, tonka, lemn de santal
Caracteristici principale:
Tip produs: rezerva pentru odorizant de camera cu betisoare
Brand: Nefel
Aroma: Fructul Dragonului & Boabe de Tonka
Cantitate: 1 L
Utilizare: pentru completarea periodica a sticlei difuzorului
Difuzare: graduala, pentru parfum constant in incapere
Nefel Dragon Fruit & Tonka Bean completeaza interiorul cu un parfum fructat si cald, cu un contrast echilibrat intre prospetime si profunzime.
UFI: YS76-90AV-Q00G-NTUT
| Brand: | Nefel |
| Tip produs: | Odorizant cu betisoare |
| Tip: | Lichid |
| Forma/Textura: | Lichid |
| Parfum: | Fructat |
| Cantitate: | 1 L |
| Culoare: | Maro |
| Lungime: | 8 cm |
| Latime: | 8 cm |
| Inaltime: | 24 cm |
| Nr. bucati/pachet: | 1 |
| Continut pachet: | 1x Rezerva odorizant camera Nefel Dragon Fruit & Tonka Bean, 1L |
PLATA
Modalitati de plata:
Plata online cu cardul (Euplatesc.ro) - plata securizata.
Cash sau card - ramburs curierului responsabil de livrare.
Plata prin OP (ordin de plata) - pe baza unei facturi proforme.
LIVRARE
Termenul de livrare:
Produsele aflate pe stoc vor ajunge la client in termen de 1-3 zile lucratoare de la lansarea comenzii. (exceptii facand perioadele aglomerate, ex. BlackFriday, CyberMonday, etc)
In cazul selectarii optiunii Ordin de Plata, livrarea se face dupa incasarea banilor.
Taxa de transport:
- Gratuit pentru Comenzi de minim 180 lei (TVA inclus)
- Tarif de 25 Lei pentru Comenzi sub 180 lei (TVA inclus)
- Gratuit pentru Comenzi cu Ridicare din Magazin
- Exceptii: comenzile atipice si produsele de volum care necesita un transport special. In aceste situatii un membru al echipei eNecesar va confirma comanda si va propune solutii personalizate de livrare.


